Loading... Please wait.

https://onyx.af/dari/wp-content/uploads/2015/04/CEO.jpg

پیام ریاست


در سالیان پسین تعداد کثیری تاجران داخلی و خارجی در عرصه های گوناگون در افغانستان سرمایه گذاری کرده اند که خوشبختانه منجر به تحولات قابل ملاحظه ی در راستای آبادی و ترقی کشور گردیده است.
به باور ما در این برهه ی زمان، تهیه مسکن مهم ترین و مبرم ترین بخشی است که امروزه مردم افغانستان به آن نیاز دارد.
با توجه به همین نیاز، شرکت ساختمانی اونکس به عنوان یک نهاد سرمایه گذار غیر دولتی و کاملن بومی، دست به کار شده تا با اعمار مساکن معیاری و عصری، روند صنعت ساختمان سازی را در کشور خویش تسریع بخشیده و هزارها هم میهن خویش را مالک خانه و جایداد سازد.
شرکت ساختمانی اونکس با به کار بستن عصری ترین تکنالوژی وارد عرصه ساخت و ساز گردیده و با استفاده از پیشرفته ترین وسایل و ماشین آلات به کار آغاز نموده است. این بدین معناست که شرکت ساختمانی اونکس متیقن و مصمم است که عالی ترین و پیشرفته ترین عمارات را به هموطنان خویش پیشکش نماید. و مطمین هستیم که فرآورده های ما از موقعیت بی نظیری در بازار برخوردار خواهند بود؛ چون در این کارگاه ساخت و ساز تعداد زیادِ کارمندان و انجنیرانِ با تجربه و کار فهم دست به دست هم داده اند تا با استفاده از آخرین امکانات مورد استفاده کشورهای توسعه یافته مستحکم ترین و مرفه ترین عمارات را بسازند.
و این قدم مهمی برای ایجاد شغل به صدها تن از هم وطنان ما و نیز گام ارزنده ی در راستای آبادی و خود کفایی کشور در این عرصه تلقی می گردد.
و با مرحمت یکتای بی همتا و تلاش های شبانه روزی همکاران و همقطاران خویش امیدوار به کامیابی های پی در پی در این راستا هستیم.

 ارزش ها


ما در یک موقعیت رقابتی در بازار ساخت و ساز افغانستان قرار داریم که مسیر ما را در این بازار ابتکار و کیفیت از سایرین متمایز می سازد.
اونکس با در نظر داشت ارزش های زیر، می خواهد برای ساختن یک آینده روشن و بهترِ برای مردم افغانستا سهیم باشد:
مراعات معیارهای بلند ساختمان سازی، ما می کوشیم تا پروژه ها به گونه ی اعمار گردند که متضمن فراهم کردن زمینه های بهتر زندگی و تجارت برای مشتریان محترم باشند.
زمینه سازی برای یک روش زندگی عصری، هر ساختمان این شرکت از مزایا و ویژه گی های خاصی برای یک زندگی جدید طراحی گردیده است.
تلاش برای اعتماد سازی، ما خود را مسوول می دانیم تا مشتریان محترم ما قلبن از دست آوردها و کارکردهای ما راضی باشند.


https://onyx.af/dari/wp-content/uploads/2015/04/core1.jpg
https://onyx.af/dari/wp-content/uploads/2015/04/mision.jpg

ماموریت ما


تحقق ستندردهای جهانی؛ شرکت ساختمانی اونکس تلاش می ورزد تا ارمغان ما در بازار: سخت کوشی تمام، آرامش، نوآوری و صداقت باشد.
عرضه کار و دست آوردهای با کیفیت.
ارتفا از راه رقابت سالم، با مراعت جدی ستندردهای جهانی، اخلاق تجارت و فرهنگ ایمنی.
رسیدگی به خواست های اصلی مشتریان، با ارایه خدمات مبتکرانه و بی نظیر.

https://onyx.af/dari/wp-content/uploads/2015/04/vision.jpg

چشم انداز


در نظر داریم تا شرکت ساختمانی اونکس یکی از بهترین عرضه کننده های خدمات جایداد سازی و نوآوری ساختمانی برای مشتریانش باشد.

چرا ما ؟


صرفه وقت

اونکس در زمان کوتاهی توانسته در افغانستان دست آوردهای خیره کننده ی داشته باشد، که می توان از راه اندازی بلند منزل های رهایشی و تجارتی نام برد که تا کنون در این کشور سابقه نداشته و می توانند نقطه عطفی در تاریخ ساختمان سازی کشور عزیز ما محسوب گردند.

تجربه بلند مدت

این شرکت ساختمانی دارای تجارب طولانی در عرصه ساخت و ساز مراکز تجارتی و رهایشی می باشد.

فواید عامه

شرکت ساختمانی اونکس در نظر دارد، در آینده نه چندان دور، با راه اندازی و اعمار چندین شهرک و بلند منزل، سیمای شهر کابل را با مجلل ترین ساختمان ها و بلند منزل ها تغییر دهد

تلفن

خدمات مشتریان : 0799888014
فروشات: 0780187033
انجینری: 0786666021
تدارکات و قردادها: 0780187055
بازاریابی: 0780187001